Knihovna 3/2

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem.... více informací »
Knihovna 3/2
20 169 Kč
Do obchodu
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem....

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 51 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 32 cm – výška 138 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Tento oblíbený produkt Knihovna 3/2 lze sehnat mimo jiné na našich stránkách umístěný v kategorii knihovny! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí špičkové zboží Udělejte radost sami sobě.

Akční kus Knihovna 3/2 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady a teď právě ve slevě! Ceny od 20 169 Kč.