Sada 2 konferenčních stolků Chais,

Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Chais. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především... více informací »
Sada 2 konferenčních stolků Chais
1 850 Kč
Do obchodu
Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Chais. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především...

Nabízíme vám sadu dvou konferenčních stolků z kolekce Chais. Nízké stolky se budou skvěle vyjímat v moderně zařízené domácnosti a především pak v obývacím pokoji. Konferenční stolky jsou vyrobeny z laminované MDF desky v dezénu buk s černými kovovými nožkami. Dodáváme v demontu. Menší stolek má rozměr 65 x 65 x 32 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lamino-MDF Tento diskontní výrobek máte možnost dostat aktuálně tu zařazený v kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí skvělé produkty.

Kvalitní a žádaný produkt Sada 2 konferenčních stolků Chais, od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě v akci. Nyní za akční cenu 1 850 Kč.