Rohová sedací souprava Modo 2

Sedací souprava Modo 2 je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty) a má větší rozměry než souprava Modo 1. Součástí sedačky je praktický... více informací »
Rohová sedací souprava Modo 2
32 990 Kč
Do obchodu
Sedací souprava Modo 2 je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty) a má větší rozměry než souprava Modo 1. Součástí sedačky je praktický...

Sedací souprava Modo 2 je dostupná v pravém i levém rohu (viz varianty) a má větší rozměry než souprava Modo 1. Součástí sedačky je praktický úložný prostor, kam uložíte spoustu věcí. Sedačka disponuje rozkladem s funkcí spaní, který jednoduše za pár chvilek rozložíte a využijete např. při lenošení u televize nebo pro přespání návštěvy. Rozkládací sedací soupravu nabízíme v řadě čalounění. Sedák soupravy vyplňuje komfortní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami, které vám zaručí příjemné sezení a optimální podporu zad. Opěrné polštáře jsou volně vložené. Chromové či dřevěné nožky skvěle doplňují estetický vzhled pohovky, můžete si zvolit z několika odstínů moření, a tak vaši novou pohovku sladit s obývacím nábytkem. Rozměry: – šířka 246 cm – hloubka rohu 192 cm – hloubka 97 cm – výška 87 cm – výška sedu 45 cm – hloubka sedu 54 cm – plocha na spaní 122×205 cm Doporučujeme přikoupení pohovky, křesla a taburetu ze stejné kolekce (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 87 Tento neodolatelný produkt můžete sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii sedací soupravy. Nyní si můžete koupit akční kousky ve zmíněné kategorii za parádní cenu. To však není vše, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top výrobky

Tento žádaný kus Rohová sedací souprava Modo 2 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď právě za akční cenu! Akční ceny již od 32 990 Kč.