Regál Bunkin 2,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém... více informací »
Regál Bunkin 2
2 040 Kč
Do obchodu
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme středně velký regál Bunkin se čtyřmi policemi na nožičkách. Můžete jej také používat jako komodu a postavit jej ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 38 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 76 cm hloubka 29 cm výška 83 cm tloušťka materiálu korpus 38 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Oblíbený a kvalitní produkt máte možnost pořídit bez obtíží tady u nás v oblíbené rubrice knihovny. Podívejte se na skvělé zboží ve zmiňované sekci na pár kliknutí. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty. Však to vidíte sami.

Tento akční a ve slevě výrobek Regál Bunkin 2, od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete zde teď právě se slevou. Teď za akční cenu 2 040 Kč.