Knihovna 4/2 rohová

Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým... více informací »
Knihovna 4/2 rohová
27 295 Kč
Do obchodu
Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým...

Rohová knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Váha 63 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 32 cm – výška 180 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dub
Vynikající produkt Knihovna 4/2 rohová můžete pořídit právě tu na stránkách zařazený v sekci knihovny. Nyní pořídíte ještě ostatní kousky ve zmíněné rubrice za super ceny. U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce kvalitní výrobky.

Tento kvalitní produkt Knihovna 4/2 rohová od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady nyní za výhodnou cenu! Cena od 27 295 Kč.