Konferenční stolek Vectra 2

Konferenční stolek Vectra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do... více informací »
Konferenční stolek Vectra 2
3 160 Kč
Do obchodu
Konferenční stolek Vectra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do...

Konferenční stolek Vectra 2 je vyrobený z kvalitního lamina o síle 16 mm. Moderní barevné kombinace zajistí, že váš stolek bude skvěle ladit do vašeho nového interiéru. Stolek si můžete vybrat s osvětlením nebo bez osvětlení. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Akční produkt Konferenční stolek Vectra 2 máte možnost koupit v pohodě tady u nás v rubrice konferenční stolky! Získejte akční produkty z této sekce ve slevě! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající produkty

Zlevněný produkt Konferenční stolek Vectra 2 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď opravdu výhodně! Ceny od 3 160 Kč.