Zásuvková komoda Rea Wave 2

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu... více informací »
Zásuvková komoda Rea Wave 2
4 738 Kč
Do obchodu
Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu...

Máte rádi originalitu? Jednotlivým výběrem předních čel 3 zásuvek a dvířek docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu vašeho domova. Zásuvkovou komodu Rea Wave 2 nabízíme z lamina v řadě moderních dezénů. Čela 3 zásuvek vybírejte jednotlivě až z 16 barevných odstínů. Zásuvky s kuličkovým plnovýsuvem a integrovaným tlumením poskytnou dostatek praktického prostoru nejen na oblečení. Plastové nožičky ve stříbrném provedení mají výšku 2 cm. Dodáváme v demontu. Stylová komoda je vyrobena z 16 mm silné kvalitní laminované DTD. Vrchní deska je zesílená 25 mm. Hrany chrání ABS o síle 2 mm a 0,5 mm. Ideálně kombinujte s dalšími komodami a nočním stolkem z univerzální kolekce kvalitní slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 100

Tento žádaný kus Zásuvková komoda Rea Wave 2 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit tady teď právě za parádní cenu! Nyní můžete mít za 4 738 Kč.