Matrace Medi Vita Kombi 20 80×200 cm

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve... více informací »
Matrace Medi Vita Kombi 20 80x200 cm
12 960 Kč
Do obchodu
Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve...

Latexová matrace Medi Vita Kombi reaguje na rozdílné křivky lidského těla. Kokosovo-latexová deska poskytne v oblasti kolem pánve potřebné zpevnění vaší páteře. V oblasti ramen a kolen vás naopak díky změkčení nebude nic tlačit. Tyto matrace nejvíce ocení partneři, kteří se nemohou dohodnout při výběru matrace. Můžete si zvolit spaní na měkčí nebo tužší straně. Maximální doporučené zatížení matrace je 130 kg. Jádro je odolné vůči plísním, roztočům a bakteriím, což ocení především alergici. Matrace je vhodná pro alergiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 5 let – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn
Neodolatelný produkt Matrace Medi Vita Kombi 20 80×200 cm je k dostání zrovna tady na stránkách v sekci matrace. Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás více produktů od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Matrace Medi Vita Kombi 20 80x200 cm pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě levně. Ceny již od 12 960 Kč.