Jídelní stůl 160-210

Rozkládací jídelní stůl z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Stůl je opatřen hranami ABS. Šířka stolu po... více informací »
Jídelní stůl  160-210
4 766 Kč
Do obchodu
Rozkládací jídelní stůl z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Stůl je opatřen hranami ABS. Šířka stolu po...

Rozkládací jídelní stůl z kolekce Gress v dezénu dub sonoma je vyrobený z lamina o síle 16 mm. Stůl je opatřen hranami ABS. Šířka stolu po rozložení je 210 cm. Dodávané v demontu. Jídelní stůl je součástí kolekce Gress.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Zlevněný výrobek Jídelní stůl 160-210 máte možnost koupit teď tu ve známé rubrice jídelní stoly. Vyberte si parádní výrobky z této známé sekce ve slevě! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. má top zboží A tady je důkaz.

Oblíbený a kvalitní produkt Jídelní stůl 160-210 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zde v akci. Teď v akci 4 766 Kč.