Šatní skříň 22

Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5... více informací »
Šatní skříň  22
7 183 Kč
Do obchodu
Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5...

Šatní skřín je součástí kolekce Verin, která vyniká elegantním a jednoduchým designem. Nábytek Verin z lamina o síle 16 mm chrání ABS hrany 0,5 mm. Vybírejte z mnoha atraktivních dezénových kombinací (viz varianty produktu). Stříbrné úchytky z tvrzeného plastu dokreslují nadčasový design. Uvnitř skříně naleznete šatní tyč a 2 police. Dodáváme v demontu. Šatní skříň je součástí kolekce Verin, ze které si hravě poskládáte obývák vašich představ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Unikátní a žádaný kus Šatní skříň 22 najdete přímo u nás v oblíbené sekci šatní skříně! Pořiďte si další výrobky z této populární rubriky snadno online! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Šatní skříň 22 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě teď skutečně levně! Nyní pořídíte jen za 7 183 Kč.