Komoda 24

Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic... více informací »
Komoda  24
12 150 Kč
Do obchodu
Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic...

Masivní komoda se 4 zásuvkami a 4 plnými dvířky z borovicového dřeva. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek kolekce Classic ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Dodáváme smontované, takže můžete komodu hned používat. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Unikátní a žádaný výrobek můžete nakoupit prostě tady u nás umístěný v rubrice komody! Prozkoumejte ještě podobné zboží ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Oblíbený produkt Komoda 24 od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zrovna téměř zdarma. Cena již od 12 150 Kč.