Vitrína 26

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými... více informací »
Vitrína  26
6 069 Kč
Do obchodu
Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými...

Vitrína Rio je vyrobená z lamina a můžete si ji vybrat z několika moderních barevných kombinací. Vitrína je rozdělaná na 2 části. Za prosklenými dvířky naleznete 2 skleněné poličky, ke kterým si můžete doobjednat osvětlení. Ve spodní části za plnými dvířky naleznete nastavitelnou poličku. Navíc díky poličkám po stranách vitrína nabízí i prostor pro vystavení fotografií či upomínkových předmětů nejen z dovolené. Dodáváme v demontu. Vitrína je součástí kolekce Rio.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Rio Tento zlevněný produkt Vitrína 26 můžete dostat právě tady na stránkách v kategorii vitríny! Máme pro vás podobné produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás obohatí o prvotřídní produkty. Vždyť to vidíte sami. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Vitrína 26 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. seženete zde nyní se slevou. Akční cena 6 069 Kč.