Komoda 28

Prostorná kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Komoda má 2 plná dvířka, 5 prostorných zásuvek a 2 menší zásuvky. Vnitřní... více informací »
Komoda  28
15 395 Kč
Do obchodu
Prostorná kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Komoda má 2 plná dvířka, 5 prostorných zásuvek a 2 menší zásuvky. Vnitřní...

Prostorná kombinovaná komoda z masivního borovicového dřeva. Komoda má 2 plná dvířka, 5 prostorných zásuvek a 2 menší zásuvky. Vnitřní vybavení komody naleznete v galerii. Nábytek kolekce Classic s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Oblíbený a kvalitní kus Komoda 28 získáte v pohodě tady na našem webu zařazený v sekci komody. Máme pro vás ještě ostatní výrobky z naší rubriky ve slevě! To není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Komoda 28 originál od značky FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách nyní skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 15 395 Kč.