Komoda 2D

Komoda Davin 2D v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), 16mm (korpusy) a MDF... více informací »
Komoda  2D
5 125 Kč
Do obchodu
Komoda Davin 2D v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), 16mm (korpusy) a MDF...

Komoda Davin 2D v kombinaci dezénů dub canyon / vysoký bílý lesk. Komodu z lamina o síle 22mm (horní deska), 16mm (korpusy) a MDF 19mm (čela dvířek) chrání ABS hrany. Čelní strany nábytku zdobí zakulacené lišty z MDF olepené folií, čela dvířek jsou v bílém vysokém lesku. Nožičky jsou plastové, úchyty kovové. Dodáváme v demontu. Atraktivní nábytek z kolekce Davin doporučujeme do menších obývacích pokojů či jídelen. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili ucelenou obývací sestavu Davin (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDF Žádaný výrobek lze nakoupit bezprostředně na stránkách zařazený v sekci komody! Prozkoumejte podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online.

Tento exkluzivní kus Komoda 2D od značky FORLIVING s.r.o. seženete právě teď ve slevě. Nyní lze objednat jen za 5 125 Kč.