Policový regál 2D

Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka,... více informací »
Policový regál  2D
5 090 Kč
Do obchodu
Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka,...

Policový regál Yolk 2D nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá skříň má 2 dvířka, uvnitř 4 police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDFHodně povedený produkt Policový regál 2D máte možnost pořídit prostě tady na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu. Známá značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí prvotřídní zboží

Tento skvělý produkt Policový regál 2D originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat teď opravdu výhodně! Akční ceny od 5 090 Kč.