Skříň 2D IV9

Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v... více informací »
Skříň 2D  IV9
11 028 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v...

Šatní skříň Ivo IV9 nabízíme z lamina v dezénu dub april. Vnitřní vybavení si prohlédněte ve fotogalerii. Dekor dřeva v kombinaci s černými kovovými detaily působí masivně. V naší nabídce naleznete ucelený obývací pokoj. Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Ivo a vyskládejte si obývací pokoj a jídelnu dle vašich představ a možností. Dodáváme v demontu. Korpusy nábytku Ivo mají sílu lamina 16mm, vrchní desky 22mm a hrany chrání ABS 0,5mm a 1,5mm. Dvířka se systémem tichého dovírání a zásuvky jsou z MDF o síle 18mm potažené folií (PVC). Nožky a úchytky jsou kovové, sklo tvrzené.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDFTento velmi žádaný produkt Skříň 2D IV9 máte možnost dostat rovnou tady a teď na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně! Vyberte si skvělé produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní výrobek Skříň 2D IV9 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách v akci! Akční cena 11 028 Kč.