Skříň TORINO 2D

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich věcí za 2 dveřmi.... více informací »
Skříň TORINO 2D
9 379 Kč
Do obchodu
Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich věcí za 2 dveřmi....

Šatní skříň TORINO 2D nabízíme v dezénu bílý lesk / dub navarra. Prostorná skříň vám poskytne přehledné uložení vašich věcí za 2 dveřmi. Vnitřní uspořádání si prohlédněte podrobněji v galerii. Kombinace dřeva s bílou působí úžasně, dodává interiéru elegantní vzhled, ale neztrácí svůj útulný dojem. Dodáváme v demontu. Nábytek ze stylové kolekce Torino bude skvěle vynikat v jídelně či obývacím pokoji. Charakteristickým rysem tohoto nábytku je jeho asymetrie a bezúchytkový systém dvířek. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovysuvné. Čela a dvířka jsou z MDF v lesklé bílé folii. Korpus nábytku je z lamina. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoTento designový produkt jde získat lehce tu umístěný v rubrice šatní skříně. Pořiďte si kvalitní zboží z této populární rubriky za rozumné peníze! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější kus Skříň TORINO 2D od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď právě levně. Teď za akční cenu 9 379 Kč.