2D

Rohová šatní skříň z lamina v designu kolekce Diesel. Rohovou skříň se 2 plnými dveřmi nabízíme v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina... více informací »
2D
7 053 Kč
Do obchodu
Rohová šatní skříň z lamina v designu kolekce Diesel. Rohovou skříň se 2 plnými dveřmi nabízíme v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina...

Rohová šatní skříň z lamina v designu kolekce Diesel. Rohovou skříň se 2 plnými dveřmi nabízíme v dezénu dub madura / wellington. Hrany lamina chrání ABS. Úchyty jsou kovové. Skříň vyrábíme z lamina o síle 32mm (horní deska), o síle 28mm (korpus) a o síle 16mm (police a čela dveří). Nábytek z kolekce Diesel doporučujeme do studentských pokojů menších rozměrů, zároveň vám však poskytne spoustu úložných prostorů. Skříň kombinujte nejlépe s dalšími prvky z kolekce Diesel (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Hodně prodávaný produkt 2D jde koupit ještě tady u nás v populární rubrice šatní skříně! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Vynikající produkt 2D od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít tady teď právě za akční cenu. Akční cena od 7 053 Kč.