Komoda AYSON 2D1S

Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Jednoduché linie a... více informací »
Komoda AYSON 2D1S
2 866 Kč
Do obchodu
Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Jednoduché linie a...

Kombinovanou komodu Ayson 2D1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete ve 2 zásuvkách a v policích za 2 dvířky. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoExkluzivní kus jde nakoupit teď na stránkách v populární rubrice komody! Podívejte se na parádní produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. To ale ovšem není vše, máme toho více! Mrkněte také na další skvělé kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka FORLIVING s.r.o. má na skladě top výrobky.

Velmi žádaný výrobek Komoda AYSON 2D1S od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě teď téměř zdarma! Akční cena 2 866 Kč.