Komoda 2D1S

Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, čela... více informací »
Komoda  2D1S
5 012 Kč
Do obchodu
Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, čela...

Stylová komoda s ABS hranamiz kolekce Candy. Komodu se 2 plnými dvířky a zásuvkou nabízíme z lamina o síle 16mm (korpusy) a 22mm (horní deska, čela zásuvky a dvířka) v dezénu dub craft tmavý / bílá. Kompozice nábytku s kovovými úchytkami a plastovými nožkami vám zajistí vytvoření útulného a současně elegantního pokoje. S jednotlivými prvky z kolekce Candy si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání v obývacím pokoji (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-MDFOblíbený produkt naleznete nyní tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice komody. Nyní můžete získat vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kus Komoda 2D1S originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete teď za výprodejovou cenu! Akční cena od 5 012 Kč.