Šatní skříň ADAM 2d1s

Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a... více informací »
Šatní skříň ADAM 2d1s
9 623 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a...

Šatní skříň Adam 2D1S nabízíme z lamina o síle 22 mm v odstínu matná bílá v kombinaci s dezénem kamenného dubu. Hrany ABS zaručují odolnost a delší životnost nábytku. Skříň se zásuvkou a 2 dveřmi vytváří útulnou atmosféru každého interiéru. Vnitřní prostor je v horní části dělený policí, na šatní tyč přehledně zavěsíte bundy, kabáty či košile. Dodáváme v demontu. Jednotlivé prvky kolekce Adam doporučujeme pro lidi, kteří nemají rádí experimenty, zejména ty interiérové. I pro ty, kteří ocení tlumené interiéry, ale také pro milovníky detailů, kteří pravděpodobně budou věnovat pozornost horní a spodní desce z MDF potaženou PVC matnou folií. Disponuje teleskopickými pojezdy zásuvek s plným výsuvem a má plastové nožky. Úchyty jsou chromované v odstínu lakovaného dubu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá Často hledaný produkt Šatní skříň ADAM 2d1s naleznete jednoduše tu na našem webu ve známé sekci šatní skříně! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené kategorie ve slevě! To není všechno, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Šatní skříň ADAM 2d1s originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte teď skutečně výhodně. Akční cena již od 9 623 Kč.