Nízká vitrína 2D1W1S

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3... více informací »
Nízká vitrína  2D1W1S
5 720 Kč
Do obchodu
Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3...

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3 poličky, prostor za 2 plnými dvířky vždy dělí polička. Zásuvka má plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Úchytky jsou kovové. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Kolekce Nonell
Velmi žádaný produkt Nízká vitrína 2D1W1S pořídíte teď na našem webu v oblíbené kategorii vitríny. Nyní můžete najít zlevněné zboží z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Nízká vitrína 2D1W1S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 5 720 Kč.