Komoda 2D2S

Komoda z kolekce Damis je vyrobená z lamina v dezénu dub sonoma. Hrany komody jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit komodu... více informací »
Komoda  2D2S
4 986 Kč
Do obchodu
Komoda z kolekce Damis je vyrobená z lamina v dezénu dub sonoma. Hrany komody jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit komodu...

Komoda z kolekce Damis je vyrobená z lamina v dezénu dub sonoma. Hrany komody jsou opatřeny ABS, která má za úkol chránit komodu před mechanickým poškozením. Nábytek této kolekce se hodí především do moderních interiérů. Produkty kolekce Damis svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Elegantní vzhled nábytku dotváří kovové úchytky. Komoda má otevřené police, 2 plná dvířka a 2 praktické zásuvky. Dodáváno v demontu. Komoda je součástí kolekce Damis.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Nejprodávanější kus Komoda 2D2S můžete dostat taky tu na našich stránkách v rubrice komody. Podívejte se na zcela nové zboží z této oblíbené sekce za rozumné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kus Komoda 2D2S od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady teď za akční cenu! Akční cena 4 986 Kč.