Šatní skříň 2D2S, vintage

Šatní skříň Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Skříň se 2 plnými dveřmi a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu borovice vintage. Na... více informací »
Šatní skříň  2D2S
8 248 Kč
Do obchodu
Šatní skříň Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Skříň se 2 plnými dveřmi a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu borovice vintage. Na...

Šatní skříň Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Skříň se 2 plnými dveřmi a 2 zásuvkami nabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvek (20mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvek kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Velmi prodávaný produkt máte možnost získat rovněž tu na webu ve známé rubrice šatní skříně! Podívejte se na podobné produkty z naší sekce z pohodlí domova. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje kvalitní sortiment.

Kvalitní kus Šatní skříň 2D2S, vintage s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat tady a teď opravdu výhodně! Právě lze objednat jen za 8 248 Kč.