Nízká vitrína 2D2W

Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka, uvnitř 2 skleněné... více informací »
Nízká vitrína  2D2W
5 939 Kč
Do obchodu
Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka, uvnitř 2 skleněné...

Nízkou vitrínu Yolk 2D2W nabízíme z bílého lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Bílá vitrína má 4 dvířka, uvnitř 2 skleněné a 4 dřevěné police. Vnitřní vybavení uvidíte podrobněji v montážním návodu. Také doporučujeme přiobjednání LED osvětlení (viz varianty produktu). Přední čela dvířek jsou z bílé foliované MDF ve vysokém lesku, stříbrné nožky z plastu. Dodáváme v demontu. Doporučujeme shlédnutí celé bezúchytkové kolekce Yolk, se kterou vsadíte na jistotu. Nábytek bude dokonale ladit s jakoukoli barvou stěn a přinese vám tak do vašich domovů harmonii, lehkost a eleganci. Jednotlivé prvky bílé kolekce můžete libovolně uspořádat nejen v obývacím pokoji, ale i jídelně.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF-SkloSuper produkt Nízká vitrína 2D2W můžete koupit ještě na stránkách ve známé rubrice vitríny. Nyní si můžete vybrat jiné kusy z této oblíbené sekce snadno online. Tato vyjímečná značka FORLIVING s.r.o. dodává kvalitní sortiment.

Žádaný výrobek Nízká vitrína 2D2W od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte teď opravdu levně! V akci od 5 939 Kč.