Vysoká vitrína 2D2W

Vysoká vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách... více informací »
Vysoká vitrína  2D2W
7 724 Kč
Do obchodu
Vysoká vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách...

Vysoká vitrína Parma 2D2W na dřevěnýchnožkách. Vitrínu s kovovými úchyty na 2 plných a 2 částečně prosklených dvířkách nabízíme v dezénu dub sonoma čoko / béžový lesk. Stylová a nadčasová sestava nábytku z kolekce Parma s retro prvky potěší snad všechny generace. Barevné provedení ji předurčuje do vysoce reprezentativních prostorů vaší předsíně, obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Dodáváme v demontu. Doporučujeme zakoupení moderního LED osvětlení (viz varianty produktu). Nadčasový nábytek z kolekce Parma vyrábíme z lamina o síle 16mm (korpusy i horní desky), hrany ABS o síle 0,5mm. Úchyty jsou kovové a pojezdy kolečkové. Na čelní straně jsou MDF ozdobné lišty olepené folií v barvě dezénu lamina. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty kolekce Parma.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 200 Tento exkluzivní produkt Vysoká vitrína 2D2W je dostupný pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice vitríny. Nyní můžete koupit zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.

Levný kus Vysoká vitrína 2D2W od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. získáte tady nyní v akci. Právě lze objednat jen za 7 724 Kč.