Botník 2K

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub... více informací »
Botník  2K
1 774 Kč
Do obchodu
Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub...

Moderní botník z lamina s ABS hranamiz kolekce Top Mix. Botník se 2 plnými výklopnými zásuvkami nabízíme v provedení dub sonoma nebo v kombinaci dub sonoma/bílá (viz varianty produktu). Síla lamina 16mm, síla ABS hrany 0,5mm. Jednoduchý a zároveň velmi atraktivní botník je ideální pro aktivní jedince, kteří kladou důraz na funkcionalitu a praktický rozměr svého domova. Dodáváme v demontu. Botník můžete kombinovat s dalšími produkty kolekce Top mix.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Tento velmi žádaný kousek Botník 2K můžete koupit taky tu na našem webu zařazený v sekci botníky. Nyní pořídíte ještě jiné kousky ze zmíněné kategorie za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Podívejte se také na další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Botník 2K od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď právě za akční cenu. Akční cena od 1 774 Kč.