Šatní skříň 2P

Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní tyč. Vnitřní... více informací »
Šatní skříň  2P
14 530 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní tyč. Vnitřní...

Šatní skříň se 2 plnými dvěřmi z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Uvnitř skříně jsou police a šatní tyč. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek této kolekce s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické
Tento exkluzivní produkt naleznete právě teď tady na našich stránkách umístěný v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete pořídit nové kousky z této kategorie za příznivou cenu. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento výjimečný produkt Šatní skříň 2P značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 14 530 Kč.