Jednolůžková postel 2S/90

Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx.... více informací »
Jednolůžková postel  2S/90
7 611 Kč
Do obchodu
Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx....

Jednolůžkovou postel Nonell 2S/90 nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plochy výsuvných zásuvek jsou v dezénu onyx. Obě zásuvky mají plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu, bez matrace, které si můžete vybrat z naší bohaté nabídky matrací. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento velmi žádaný produkt Jednolůžková postel 2S/90 jde sehnat jednoduše tady u nás v sekci postele. Vyberte si ještě další produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný produkt Jednolůžková postel 2S/90 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně. Cena již od 7 611 Kč.