Pohovka Ava SIMPLY 2sed

Dvoumístná pohovka Ava je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na kvalitu... více informací »
Pohovka Ava SIMPLY 2sed
12 259 Kč
Do obchodu
Dvoumístná pohovka Ava je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na kvalitu...

Dvoumístná pohovka Ava je slovenské výroby a zaujme jednoduchým designem. Při výrobě sedačky se klade velký důraz na kvalitu provedení. Nosné kontrukce sedací soupravy tvoří bukový a smrkový masiv. V sedácích jsou použité vlnité pružiny, které zajistí maximální komfort vašeho sezení. Výplně sedáků i opěráků jsou z polyuretanové pěny. Pohovku si můžete vybrat z několika druhů čalounění (viz varianty). Pohovka nemá úložný prostor ani rozklad. Rozměry: – šířka 175 cm – hloubka 97 cm – výška 79,5 cm – výška sedu 43,5 cm – hloubka sedu 68 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Úložný prostor ne
Vysoce kvalitní produkt Pohovka Ava SIMPLY 2sed je k sehnání jednoduše na stránkách v sekci sedací soupravy! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní kousky z této rubriky za parádní cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento designový výrobek Pohovka Ava SIMPLY 2sed od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete tady a teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 12 259 Kč.