Komoda Tentes 2T2S,

Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu dub sonoma. Tuto praktickou komodu se dvěma plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně... více informací »
Komoda Tentes 2T2S
2 350 Kč
Do obchodu
Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu dub sonoma. Tuto praktickou komodu se dvěma plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně...

Komoda Tentes z laminované DTD v dezénu dub sonoma. Tuto praktickou komodu se dvěma plnými dvířky a dvěma zásuvkami vhodně umístíte nejen ve vašem obývacím pokoji, studentském pokoji, ale i kanceláři. V naší nabídce naleznete tuto komodu i v dalších dezénech a rozměrech (viz související zboží níže).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál LaminoVysoce kvalitní výrobek Komoda Tentes 2T2S, je k získání jednoduše na stránkách zařazený v rubrice komody. Nyní koupíte akční výrobky ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se sami. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Komoda Tentes 2T2S, od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás právě za výprodejovou cenu. Ceny od 2 350 Kč.