Komoda 2W3S1B

Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 prosklená dvířka, 3 zásuvky, které... více informací »
Komoda  2W3S1B
6 451 Kč
Do obchodu
Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 prosklená dvířka, 3 zásuvky, které...

Komoda z kolekce Gress je v dezénu dub sonoma je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má 2 prosklená dvířka, 3 zásuvky, které jsou opatřeny kovovými pojezdy a bar s výklopnými dvířky. Hrany komody jsou opatřeny ABS. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled. Ergonomické úchytky a nožky nábytku v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Dodáváme v demontu. Komoda je součástí kolekce Gress.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně žádaný výrobek Komoda 2W3S1B můžete najít bezstarostně na našem webu umístěný v kategorii komody! Mrkněte na parádní kusy z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout velmi kvalitní produkty

Akční a ve slevě kus Komoda 2W3S1B značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat tady teď opravdu levně! Nabídky od 6 451 Kč.