Knihovna 3/1

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem.... více informací »
Knihovna 3/1
12 586 Kč
Do obchodu
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem....

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 32 cm – výška 138 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Dekor dubTento kvalitní a žádaný produkt Knihovna 3/1 můžete koupit právě teď tu na webu umístěný v sekci knihovny! Nyní získáte ostatní produkty ve zmíněné rubrice za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má prvotřídní zboží.

Tento akční a ve slevě produkt Knihovna 3/1 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete tady nyní se slevou! Právě lze objednat jen za 12 586 Kč.