Zrcadlo s poličkou 3

Nástěnné zrcadlo s poličkou a broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Uvádíme vždy vnější rozměr včetně rámu.... více informací »
Zrcadlo s poličkou 3
1 100 Kč
Do obchodu
Nástěnné zrcadlo s poličkou a broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Uvádíme vždy vnější rozměr včetně rámu....

Nástěnné zrcadlo s poličkou a broušenou hranou bez fazety. Zrcadlo o síle 3 mm. Uvádíme vždy vnější rozměr včetně rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci. Rozměr (šířka x výška): 60×50 cm, hloubka poličky 11,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ zrcadla Oválné-S poličkouVysoce kvalitní produkt máte možnost najít rovněž tady na našich stránkách v oblíbené rubrice koupelnová zrcadla. Mrkněte na parádní výrobky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Designový výrobek Zrcadlo s poličkou 3 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. najdete zrovna za akční cenu. Teď v akci 1 100 Kč.