Křeslo SOFT 3, tmavě zelená

Křeslo SOFT 3 ve smaragdovém odstínu dodá šmrnc každému interiéru. Je vyrobené z čalouněné sametové látky, která je velmi příjemná na dotek.... více informací »
Křeslo SOFT 3
6 538 Kč
Do obchodu
Křeslo SOFT 3 ve smaragdovém odstínu dodá šmrnc každému interiéru. Je vyrobené z čalouněné sametové látky, která je velmi příjemná na dotek....

Křeslo SOFT 3 ve smaragdovém odstínu dodá šmrnc každému interiéru. Je vyrobené z čalouněné sametové látky, která je velmi příjemná na dotek. Konstrukce je ze zlatavé chromované oceli. Křeslo se zaoblenými křivkami se bude nejlépe vyjímat v knižním koutě s příručním stolečkem obdobného stylu. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva tmavě zelená-Zelená
Nejprodávanější výrobek jde sehnat teď na webu umístěný v sekci sedací soupravy! Vyberte si skvělé zboží z této známé kategorie za příznivou cenu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Tento levný výrobek Křeslo SOFT 3, tmavě zelená značky FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 6 538 Kč.