Skříň – vysoká, policová 3

Masiv - smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Skříň - vysoká
12 488 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 2x police, 1x dvířka, 2x zásuvka. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 24 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rohová skříň ne Tento levný výrobek Skříň – vysoká, policová lze nakoupit rovnou na našich stránkách v sekci vitríny. Pořiďte si ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní a žádaný výrobek Skříň - vysoká, policová 3 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít teď se slevou! Akční ceny již od 12 488 Kč.