Psací stůl B-32

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky... více informací »
Psací stůl B-32
6 224 Kč
Do obchodu
Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky...

Psací stůl jednoduchého designu ve vysokém lesku. Kostra stolu je vyrobená z chromované oceli, deska z MDF lakované do vysokého bílého lesku. Díky svým menším rozměrům je vhodný do většiny kanceláří nebo pracoven, univerzální jednoduchý design se hodí také do ložnic či dětských pokojíků. Dvě praktické zásuvky umístěné pod deskou jsou skvělým řešením pro uložení potřebných věcí nebo drobností, které potřebujete mít při práci po ruce. Stolek vám dodáme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 60 cm – výška 76 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Kov-Lakovaná MDF
Nový kus Psací stůl B-32 je k dostání bez obtíží tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice psací stoly. Nyní pořídíte ještě podobné kousky z této známé rubriky ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má k dispozici špičkové produkty. A tady je důkaz!

Tento kvalitní výrobek Psací stůl B-32 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách skutečně levně. Nabídky od 6 224 Kč.