Zrcadlová skříň Solaio 32-3

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -... více informací »
Zrcadlová skříň Solaio 32-3
24 390 Kč
Do obchodu
Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách -...

Luxusní šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Solaio. Tuto skříň nabízíme s ABS hranami, kovovými pojezdy na ložiskových kolečkách – systém FOCUS, v laminu. Dezén skříně Solaio je kombinací prvků bílé, lakované bílé, světlého dubu kathult a zrcadla. Uvnitř naleznete věšákovou část s tyčí a policovou část. Umístění doporučujeme zejména do prostorů ložnic, ale i obývacích a dětských pokojů. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá
Tento exkluzivní kus máte možnost koupit jednoduše na našich stránkách v oblíbené kategorii šatní skříně! Nyní můžete získat ještě jiné zboží z naší rubriky za výprodejovou cenu.

Nejprodávanější kus Zrcadlová skříň Solaio 32-3 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit zrovna ve slevě! Nyní lze objednat jen za 24 390 Kč.