Šatní skříň 3+3P-L

Zrcadlová šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 praktické zásuvky, 2 plné dveře a dveře se... více informací »
Šatní skříň  3+3P-L
22 265 Kč
Do obchodu
Zrcadlová šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 praktické zásuvky, 2 plné dveře a dveře se...

Zrcadlová šatní skříň v designu kolekce Classic z masivního borovicového dřeva. Šatní skříň má 3 praktické zásuvky, 2 plné dveře a dveře se zrcadlem. Vnitřní vybavení skříně uvidíte na obrázku v galerii. Nábytek s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické-Zrcadlové Nový produkt máte možnost pořídit bezprostředně na našich stránkách umístěný v sekci šatní skříně! Vyberte si ostatní produkty z této populární rubriky za výborné peníze.

Tento neodolatelný produkt Šatní skříň 3+3P-L od známé společnosti FORLIVING s.r.o. naleznete u nás právě skutečně výhodně. Nabídka již od 22 265 Kč.