Komoda 34

Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva ošetřujeme 2 vrstvami... více informací »
Komoda  34
11 760 Kč
Do obchodu
Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva ošetřujeme 2 vrstvami...

Zásuvková komoda Classic se 7 zásuvkami a vysokou kvalitou zpracování. Produkty této kolekce z masivního borovicového dřeva ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou 25 mm silné. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové Hodně povedený produkt seženete prostě tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii komody! Pořiďte si parádní výrobky z této rubriky za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vyrábí top výrobky Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Komoda 34 od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete najít právě zde opravdu levně! Cena již od 11 760 Kč.