Moderní komoda 3D2S, vintage

Kombinovaná komoda Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkaminabízíme v dezénu... více informací »
Moderní komoda  3D2S
7 244 Kč
Do obchodu
Kombinovaná komoda Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkaminabízíme v dezénu...

Kombinovaná komoda Magellan s horní deskou z lamina o síle 32mm. Komodu se 3 plnými dvířky a 2 zásuvkaminabízíme v dezénu borovice vintage. Na bočnicích korpusů (32mm) je ozdobná lišta (20mm) s kovovými dekoračními prvky. Dvířka a čela zásuvek (20mm). Úchytky jsou kovové, pojezdy zásuvek kuličkové, plnovýsuvné. Doporučujeme zakoupení dalších prvků z kolekce Magellan, se kterou budete mít řadu odkládacích a úložných prostorů.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino
Hodně prodávaný kus Moderní komoda 3D2S, pořídíte nyní tady na stránkách v kategorii komody! Mrkněte na akční produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze!

Tento žádaný výrobek Moderní komoda 3D2S, vintage od známého výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat tady nyní ve výprodejové akci. Akční cena 7 244 Kč.