Šatní skříň 3P

Šatní skříň se 3 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Uvnitř skříně je šatní tyč a police. Vnitřní vybavení skříně naleznete v... více informací »
Šatní skříň  3P
19 495 Kč
Do obchodu
Šatní skříň se 3 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Uvnitř skříně je šatní tyč a police. Vnitřní vybavení skříně naleznete v...

Šatní skříň se 3 plnými dveřmi z masivního borovicového dřeva. Uvnitř skříně je šatní tyč a police. Vnitřní vybavení skříně naleznete v galerii. Nábytek kolekce Classic s vysokou kvalitou zpracování ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku pro zvýraznění přirozené struktury dřeva. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Záda šatní skříně jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme v demontu. Skříň nejvhodněji umístěte do obývacích pokojů nebo ložnic. Pro ještě více úložného místa doporučujeme objednat nástavec (viz související produkty). Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Skříňové dveře Klasické Tento levný výrobek Šatní skříň 3P můžete najít právě zde na našich stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní koupíte parádní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty

Tento levný kus Šatní skříň 3P od top značky FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás právě se slevou. Akční ceny od 19 495 Kč.