Komoda 4

Praktická komoda se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na... více informací »
Komoda  4
6 795 Kč
Do obchodu
Praktická komoda se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na...

Praktická komoda se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami z masivního borovicového dřeva v designu kolekce Classic. Vnitřní vybavení komody naleznete na obr. v galerii. Pro zvýraznění přirozené struktury dřeva nábytek ošetřujeme 2 vrstvami bezbarvého ekologického laku. Vrchní a spodní desky nábytku jsou silné 25 mm. Dna zásuvek a záda komody jsou z bílého lakolitu o síle 0,5 mm. Dodáváme smontované. Jednoduchost, klasika a elegance do vašich obývacích pokojů nebo ložnic. Prohlédněte si i další prvky z masivní kolekce Classic.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Oblíbený a akční produkt můžete najít již dnes tady na našem webu v rubrice komody. Nyní koupíte parádní produkty z této známé rubriky snadno online!

Tento akční produkt Komoda 4 od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit nyní skutečně levně. Aktuálně v akci za 6 795 Kč.