Komoda 4/1 se šuplíky vpravo

Masiv - smrk. 4x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý.... více informací »
Komoda 4/1 se šuplíky vpravo
13 046 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 4x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý....

Masiv – smrk. 4x zásuvka, 1x dvířka, 1x police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 25 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Kombinované
Ve slevě tento výrobek můžete získat právě teď tady a teď na našem webu v populární sekci komody. Podívejte se na kvalitní produkty z této rubriky za super cenu! V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. prodává prvotřídní výrobky. To však není všechno, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Komoda 4/1 se šuplíky vpravo od top značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 13 046 Kč.