Komoda 4,

Komoda 4 v moderním dezénu craft bílý, se 4 zásuvkami. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Obrázek v galerii je pouze... více informací »
Komoda 4
1 769 Kč
Do obchodu
Komoda 4 v moderním dezénu craft bílý, se 4 zásuvkami. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Obrázek v galerii je pouze...

Komoda 4 v moderním dezénu craft bílý, se 4 zásuvkami. Úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného plastu stříbrné barvy. Obrázek v galerii je pouze ilustrativní. Dodáváme v demontu. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ komody Šuplíkové Zajímavý produkt pořídíte lehce tady a teď na našich stránkách v sekci komody! Nyní získáte ostatní zboží z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. má k dispozici prvotřídní sortiment Podívejte se sami!

Tento exkluzivní produkt Komoda 4, od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde nyní levně! Nyní za akční cenu 1 769 Kč.