Příborník 4/4

Masiv - smrk. 4x zásuvka, 4x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je... více informací »
Příborník 4/4
20 775 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. 4x zásuvka, 4x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je...

Masiv – smrk. 4x zásuvka, 4x dvířka, 1x mělká police. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 50 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Masiv-Dřevo
Zlevněný produkt seženete zrovna tu na webu v populární kategorii příborníky! Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za báječnou cenu! Přední značka FORLIVING s.r.o. představuje vynikající produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Příborník 4/4 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte na našich stránkách opravdu výhodně. V akci od 20 775 Kč.