Komoda 4D

Komoda z kolekce Gress je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má hrany ABS. Komoda má 4 skříňky, které jso opatřeny plnými... více informací »
Komoda  4D
3 226 Kč
Do obchodu
Komoda z kolekce Gress je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má hrany ABS. Komoda má 4 skříňky, které jso opatřeny plnými...

Komoda z kolekce Gress je vyrobená z lamina o síle 16 mm. Komoda má hrany ABS. Komoda má 4 skříňky, které jso opatřeny plnými dvířky. Boky a desky nábytku z kolekce Gress jsou dýhované pásy z PVC, které nábytek ochrání a dávají mu moderní vzhled. Ergonomické úchytky a nožky nábytku v barvě matné oceli se ideálně doplňují s barevností jednotlivých dílů. Dodávané v demontu v dezénu dub sonoma. Komoda je součástí kolekce Gress.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Kvalitní a žádaný výrobek Komoda 4D dostanete lehce na našich stránkách v populární rubrice komody! Pořiďte si unikátní produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Komoda 4D originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete nyní opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 3 226 Kč.