Jídelní stůl – stylový 5

Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a... více informací »
Jídelní stůl - stylový 5
11 939 Kč
Do obchodu
Masiv - smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a...

Masiv – smrk. Kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 40 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozkládací ne
Oblíbený a kvalitní výrobek lze sehnat rovněž na stránkách zařazený v rubrice jídelní stoly! Prozkoumejte ještě jiné produkty z této známé rubriky jednoduše online. To není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment Přesvědčte se!

Diskontní produkt Jídelní stůl - stylový 5 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete tady a teď právě za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 11 939 Kč.