Regál Bunkin 5,

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této... více informací »
Regál Bunkin 5
3 370 Kč
Do obchodu
Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této...

Vybavujete svou domácnost a chtěli byste více stejných prvků ale rozdílných velikostí? Nabízíme vám víceúčelový systém regálů Bunkin. V této kolekci naleznete mnoho různých regálů stejného provedení od úplně malého, po velký, několika-policový. Navíc je můžete doplnit o různobarevná dvířka či boxy, které celek ještě více ozvláštní. Zde vám představujeme větší regál Bunkin s devíti policemi na nožičkách. Můžete jej také používat jako komodu a postavit ho ke zdi či do prostoru. Nábytek je vyrobený z lamina bílé barvy a hrubý korpus je o síle 35 mm. Dodáváme v demontu. Provedení: bílá lamino Rozměry: šířka 111 cm hloubka 29 cm výška 118 cm tloušťka materiálu korpus 35 mm Další prvky ze systému Bunkin naleznete níže – viz související produkty.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bíláTento velmi žádaný produkt Regál Bunkin 5, lze pořídit v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v kategorii knihovny. Najděte si ještě podobné kusy z této rubriky v bezva akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný kus Regál Bunkin 5, originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde se slevou. Právě lze objednat jen za 3 370 Kč.