Matrace Natura Hydrolatex 70-80×200 cm

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je... více informací »
Matrace Natura Hydrolatex 70-80x200 cm
10 180 Kč
Do obchodu
Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je...

Středně tvrdá luxusní taštičková matrace se 7 anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu celému tělu. 7-zónové taštičkové jádro je tvořeno soudečkových pružinami, které jsou uložené v netkané textilii. Vynikající vzdušnost matrace je zabezpečena roznášecí vrstvou z přírodního materiálu Seacell na jedné straně a na straně druhé deskou z kokosového vlákna. Vrchní a spodní deska je z prodyšné a velmi hygienické pěny Hydrolatex. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním bavlněným potahem Organic Cotton, který je velmi příjemný na dotek a nedríždí pokožku. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti matrace: ortopedická zátěž T3 do 120 kg a T4 do 150 kg výška 27 cm doporučený rošt: pevný záruka 5 let

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 70×200 cm-80×200 cm
Velmi oblíbený produkt Matrace Natura Hydrolatex 70-80×200 cm je k dostání bezprostředně na webu ve známé sekci matrace! Pořiďte si akční produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Značka FORLIVING s.r.o. vyrábí skvělé produkty. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento exkluzivní výrobek Matrace Natura Hydrolatex 70-80x200 cm od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte na našich stránkách teď ve slevě! Teď v akci 10 180 Kč.